PODŁOGI KRZYWOLINIOWE BOLEFLOOR – ŻYCIE TO NIE PROSTA LINIA!

Przyzwyczailiśmy się do tradycyjnej deski o prostych krawędziach. A gdyby tak zadać sobie pytanie dlaczego krzywy pień drzewa – tak jak go natura stworzyła, obrabiamy do prostej krawędzi deski? Dlaczego odpad produkcyjny musi być tak duży? Coś, co było niemożliwe wczoraj, staje się możliwe dzisiaj. Bolefloor wdraża nowoczesne rozwiązania technologiczne i jako pierwsi produkują na skalę przemysłową deskę krzywoliniową.

Sama nazwa Bolefloor wskazuje na istotę – bole – pień i floor – podłoga. Deska oddaje naturalność drzewa, jego zakrzywień przy wzroście. Ponadto produkcja minimalizuje odpad – punkt za ekologie.

Deski Bolefloor produkowane są z dębu (w 3 klasach jakości), jesionu (2 klasy jakości), klonu, czereśni i orzecha amerykańskiego.

Podłoga krzywoliniowa dostępne jest w formie litej deski (grubość 20 mm), ale mając na uwadze popularne dzisiaj ogrzewanie podłogowe, występuje również jako produkt warstwowy (grubość 13 lub 18 mm). Szerokość deski od 150 do 350 mm i długość od 500 do 2900 mm.

Deski łączone są pióro-wpustem, wedle życzenia mogą być fazowane lub nie. Możliwe jest zamówienie gotowej deski wykończonej naturalnym olejem bądź lakierem lub montaż surowej i dowolne wykończenie po instalacji, co daje bezmiar opcji kolorystycznych.

Bolefloor to również krzywoliniowa deska tarasowa z jesionu termowanego.

Jednych zachwyca, drugich zaciekawia, innych zaskakuje – nie wszystkim będzie się podobać, nie każdy zamarzy o takiej pod swoimi stopami, ale z pewnością nikt nie przejdzie obok niej obojętnie. Coraz to liczniejsze realizacje pokazują jednak, że zwolenników oryginalności jest całkiem sporo.

Unikalność definiuje podłogi krzywoliniowe – tak jak nie ma dwóch takich samych drzew tak nie powstaną dwie podobne podłogi Bolefloor.

Podobne wpisy