Podłogi Walczak

Walczak to polska firma produkująca podłogi z 80-letnią tradycją. Deski charakteryzują się najwyższą jakością. Na przestrzeni czasu do techniki obróbki drewna wprowadzono wiele innowacji. W ofercie naszego sklepu znajdziesz wybrane produkty, które powstały w firmie Walczak. Mieszkasz w Gdańsku, Gdyni, Sopocie lub okolicach Trójmiasta? Koniecznie przejrzyj dostępny asortyment. Zdecyduj się na zakup podłogi Walczak, a na pewno nie będziesz tego żałować w przyszłości.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 17

Na co zwrócić uwagę, wybierając deski podłogowe?

Przy wyborze desek podłogowych warto zwrócić uwagę na kilka kluczowych czynników. Duże znaczenie ma rodzaj drewna. Należy wybrać taki surowiec, który będzie trwały i nie zniszczy się szybko. Drewno może być miękkie (np. sosna, świerk) lub twarde (np. dąb, jesion), a każdy gatunek ma swoje unikalne cechy, takie jak faktura, barwa i usłojenie. Oferta obejmuje deski o konstrukcji litej oraz warstwowej. Deski lite wykonane są z jednego kawałka drewna, drugi ich rodzaj jest dwuwarstwowy. Różnią się one od siebie właściwościami.

Duże znaczenie dla jakości użytkowania ma grubość deski, ponieważ wpływa na jej stabilność i trwałość. Te bardziej masywne są odporniejsze na zużycie i ugięcia, a także mogą być kilka razy szlifowane i odnawiane. Warto również zwrócić uwagę na sposób wykończenia oraz układania desek podłogowych. Duże znaczenie ma także design poszczególnych produktów. W ofercie naszego sklepu znajdziesz deski zarówno jasnobrązowe, jak i ciemnobrązowe. Drewno może mieć ciepłą lub chłodną barwę. Zwróć również uwagę na jego usłojenie. Bez problemu dobierzesz rozwiązanie, które będzie korespondować z Twoją wizją aranżacji wnętrza. Dokonując zakupu, warto mieć na uwadze styl wykonania mebli oraz kolorystykę dodatków. Nie bez znaczenia jest oczywiście kryterium cenowe. Podłogi drewniane Walczak to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto chce pięknie urządzić mieszkanie lub dom.