Podłogi Kaczkan

Kaczkan to polska firma, która powstała w 1987 roku w Kiełkutach. Na początku był to niewielki tartak, który po kilku latach zamienił się w prężnie działające przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją najwyższej jakości desek podłogowych i parkietów. W naszej ofercie znajdziesz wiele ciekawych propozycji paneli tej firmy, które doskonale sprawdzą się w Twoim mieszkaniu. Jeśli poszukujesz sprawdzonej firmy z okolic Trójmiasta i urządzasz mieszkanie w Gdańsku, Gdyni lub Sopocie koniecznie skorzystaj z usług naszego sklepu. Wyposaż się w wyjątkowe podłogi Kaczkan, a na pewno nie pożałujesz tej decyzji.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Deski podłogowe Kaczkan są wykonane z najwyższej jakości drewna, które jest naturalnym, ekologicznym materiałem. Wyroby powstałe z tego surowca są najzdrowsze dla człowieka. Drewno doskonale się sprawdza jako element wykończenia mieszkań oraz materiał, z którego powstają meble. Poza walorami zdrowotnym charakteryzuje się ono także elegancją. Podłogi Kaczkan mają niebanalne usłojenie, stylowe przebarwienia i sęki, dlatego doskonale się prezentują jako element wystroju mieszkań.

W naszej ofercie znajdziesz wiele wariantów desek podłogowych firmy Kaczkan. Różnią się one od siebie przede wszystkim kolorystyką, którą można precyzyjnie dopasować do stylu, w jakim ma zostać urządzona nieruchomość. Parkiety Kaczkan mogą być wykonane w bielach, szarościach, beżach i brązach o mniejszym lub większym przyciemnieniu. Różnorodne wybarwienia podbijają naturalny kolor dębiny i wyglądają niezwykle elegancko.

Deski podłogowe Kaczkan to produkty najwyższej jakości, które są efektem pracy zespołowej wyjątkowej klasy specjalistów. Nie ma więc obaw, że ulegną one szybko zniszczeniu, czy się porysują. Deski są perfekcyjnie wykończone i zabezpieczone, dzięki czemu będą doskonale się sprawdzać przez długie lata, nawet przy intensywnym użytkowaniu. Jeśli chcesz zakupić podłogi Kaczkan, cena będzie na pewno jednym z kryteriów wyboru. Oferujemy wysokiej jakości produkty w konkurencyjnych cenach.