Drzwi i skrzydła drzwiowe

Eleganckie i nowoczesne drzwi zewnętrzne to wizytówka domu, dlatego tak ważne jest ich odpowiednie dobranie. Również wewnątrz nie są one bez znaczenia – z pozostałymi elementami muszą tworzyć spójną kompozycję, stanowiąc dopełnienie bądź kontrast dla podłogi lub ścian. Wybierając drzwi, konieczne jest kierowanie się nie tylko ich wyglądem, choć jak wiadomo, ma on kluczowe znaczenie, ale przede wszystkim wykonaniem. W przypadku drzwi wewnętrznych także dodatkowymi atutami jak choćby opcja antywłamaniowa.

Wyświetlanie 1–24 z 332 wyników

W naszej ofercie znajdują się produkty renomowanych marek, czołowych producentów, liderów w branży z całego świata, którzy skupiają się na spełnieniu potrzeb klientów, nie zapominając o designie i funkcjonalności. W asortymencie znaleźć można więc drzwi Dre, najbardziej popularne wśród klientów czy drzwi Porta, które wkomponują się w każdą domową przestrzeń. Na szczególną uwagę zasługują jednak drzwi Asilo – polskiego producenta, który oferuje produkty o możliwości dużej personalizacji. Można wybierać spośród różnych typów kolorów, powierzchni matowej lub z połyskiem, wielu fornirów czy w opcji z pełnej płyty albo przeszklonej, a także z widocznymi lub ukrytymi zawiasami. Podobnie ma to miejsce w przypadku drzwi Ronkowski, producenta, który oferuje wykonane ze specjalnie selekcjonowanego drewna drzwi wykonywane metodą warstwową. Wybierać można spośród wielu gatunków, jednak prym wiedzie sosna. Tutaj również klient może liczyć na możliwość dużej personalizacji – dostępne są drzwi pełne i przeszkolone, jednoskrzydłowe i dwuskrzydłowe, przesuwne naścienne i chowane w ścianę lub tradycyjne. Wszystko według potrzeb.

Jeśli interesują Państwa drzwi wewnętrzne, nasza oferta z pewnością będzie odpowiedzią na Wasze wymagania. Oferujemy drzwi na każde potrzeby, różnego typu – zarówno otwierane tradycyjnie, jak i te najbardziej nowoczesne rozwiązania jak drzwi przesuwne. Drzwi jednoskrzydłowe czy dwuskrzydłowe, drzwi przesuwne naścienne czy chowane w ścianie? Dla nas nie ma żadnego problemu – Wasze marzenie, nasza realizacja. Jeśli macie Państwo własną wizję drzwi, których nie znaleźliście w ofercie żadnego producenta, również służymy pomocą – istnieje możliwość wykonania ich na indywidualne zamówienie.

Mieszkasz w Gdańsku, Gdyni lub Sopocie? Zapraszamy mieszkańców Trójmiasta i okolic na wygodne zakupy w salonie stacjonarnym Profi-Parkiet! W naszej ofercie znajdziesz wiele modeli drzwi wewnętrznych i zewnętrznych o wysokiej izolacyjności cieplnej i akustycznej.

Przy wyborze drzwi duże znaczenie ma materiał wykonania. Największą popularnością cieszy się drewno, które jest surowcem naturalnym, ale wytrzymałym. Wiele osób decyduje się na urozmaicenie wybranego modelu za pomocą elementów szklanych. Warto przyjrzeć się walorom estetycznym poszczególnych produktów. Na pewno wybrane modele powinny pasować do stylu, w jakim urządzona jest cała nieruchomość. Zarówno drzwi wewnętrzne, jak i zewnętrzne stanowią istotny element aranżacji przestrzeni.

Warto pamiętać o tym, że drzwi zewnętrzne powinny być bezpieczne i odporne na próby włamania. Dlatego trwałość materiałów to czynnik, który warto wziąć pod uwagę przy wyborze. Drzwi pokojowe z kolei powinny zapewniać odpowiednią izolację akustyczną, aby każdy domownik miał zapewnione odpowiednie poczucie komfortu.

Wszystkie oferowane produkty to najwyższa jakość wykonania i zastosowanych materiałów, które dyskretnie współgrają z pozostałymi elementami wystroju, zarówno przestrzeni biurowej, jak i prywatnej. Dostępne w różnym stylu, klasycznym czy nowoczesnym, pozwalają na wybranie dowolnego typu okleiny, stanowiąc odpowiedź na wszystkie potrzeby. Dla najbardziej wymagających kolekcje obejmują także drzwi przeszkleniami bądź drzwi w całości szklane. Wszystkie w atrakcyjnej cenie, trwałe, o wysokich walorach akustycznych, wykonane tak, aby cieszyć nie tylko wyglądem, ale i długim użytkowaniem. Zapraszamy Klientów z Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot) oraz okolic do wizyty w naszym salonie!