Deski i panele tarasowe

Świadczymy usługi w zakresie projektu oraz montaż podłogi zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na tarasach oraz balkonach. Przygotowaliśmy dla Państwa propozycję zakup różnych gatunków i profili deski tarasowej. Zapewniamy fachową pomoc przy wyborze materiałów oraz ich późniejszym montażu. Zachęcamy do kontaktowania się z firmą Profi-Parkiet!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

W naszym sklepie znajdziesz wiele atrakcyjnych modeli desek tarasowych, z których można ułożyć piękną posadzkę. Jeśli Twoje miejsce zamieszkania to Gdańsk, Gdynia lub Sopot, koniecznie obejrzyj produkty, które znajdują się w naszej ofercie. Chętnie wyposażymy całe Trójmiasto w piękne deski tarasowe. Dzięki nam w pełni wykorzystasz letnie popołudnia i przyjemnie spędzisz czas na powietrzu.

Na jakie deski tarasowe się zdecydować?

Wybierając konkretne rozwiązanie, zwróć uwagę na kilka ważnych elementów. Wśród nich znajduje się materiał wykonania. Dobrze sprawdza się drewno, ale również na przykład PCV. Deski tarasowe dostępne w naszym sklepie wykonane są jedynie z materiałów najwyższej jakości, które gwarantują wysoką odporność na niesprzyjające warunki atmosferyczne takie jak deszcz, wiatr, słońce, czy mróz. Ważnym aspektem jest oczywiście także zmierzenie wielkości planowanego tarasu, aby został on w całości pokryty zakupionymi deskami. Kluczowa jest również wytrzymałość surowca. Dzięki niej masz pewność, że deski utrzymują ciężar mebli i innych akcesoriów, takich jak na przykład donice z ziemią. Deski tarasowe muszą też mieć właściwości antypoślizgowe, aby zapobiegać  nieszczęśliwym wypadkom.

Zwróć także uwagę na estetykę prezentowanych produktów. Znajdziesz u nas modele desek w kolorach szarym, stalowym, grafitowym i leszczynowym. Dostępny jest także korzenny brąz oraz orzech włoski. W zależności od tego, w jaki sposób planujesz zaaranżować swój taras, dobierz odpowiednie rozwiązanie. Jeśli marzysz o pięknej, wytrzymałej posadzce  przemyśl dobrze swoją decyzję. Możesz od razu zastanowić się również nad tym, jakie meble będą się znajdowały w tym miejscu. Taras to także doskonała lokalizacja dla ozdobnych roślin. Przebywanie wśród zieleni ma zbawienny wpływ na zdrowie i samopoczucie. Nie bez znaczenia jest także cena desek tarasowych. Warto podliczyć wszystkie koszty, aby zdecydować się na najlepsze możliwe rozwiązanie i nie wydać zbyt dużo pieniędzy. Zastosuj się do naszych wskazówek i wybierz najwyższej jakości deski tarasowe.