Drzwi Erkado

Drzwi wewnętrzne stanowią wyposażenie każdego domu. Dlatego spojrzenie na drzwi przez pryzmat cech użytkowych
i funkcjonalnych od dawna jest niewystarczające. Dziś to ważny element architektury wnętrza, podkreślający zalety doskonale urządzonego domu, dlatego tworzymy nowoczesne rozwiązania, wprowadzamy atrakcyjne wzornictwo, dbamy o jakość wykonania pozwalając cieszyć się z wyboru drzwi Erkado.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

 • AMARYLIS 2

  Wariant Amarylis 2 to skrzydło ze szprosami dzielącymi szybę na 8 jednakowych pól. Tak klasyczne podejście projektowe zapewnia drzwiom ponadczasową urodę. Harmonijnie połączy się ona właściwie z dowolną stylistyką bryły domu czy aranżacją mieszkania. Od surowego loftu po wytworną klasykę, od popularnego stylu skandynawskiego po wyrafinowany modernizm

 • GRAF 42

  Drzwi szklane wewnątrzlokalowe to eleganckie niezwykle dekoracyjne, a jednocześnie bardzo praktyczne rozwiązanie.

 • JUKA 5

  Wariant Juka 5 należy do subserii z równomiernymi podziałami skrzydła na cztery poziome płyciny. Tu trzy górne pola są przeszklone (do wyboru szkłem matowym, przezroczystym lub czarnym), dolne jest pełne. Te drzwi świetnie posłużą w wejściu m.in. do gabinetu, sypialni, pokoju dziecięcego.

 • LEDA EI60

  Drzwi wewnętrzne wejściowe przeciwpożarowe wykonane w technologii HALSPAN

 • NEMEZJA 12

  Wariant Nemezja 12 wiernie naśladuje przedwojenne drzwi płycinowe, jakie do dziś zdobią zabytkowe domy czy kamienice. Dlatego warto go użyć przy renowacji mieszkania z duszą. Można też wykorzystać ten model, aby w nowym apartamencie przywołać echa przeszłości lub ożywić rodzinną tradycję. Z wariantem Nemezja 12 harmonizują przeszklone skrzydła Nemezja 9, 10 i 13.

 • PEONIA 3

  Wariant Peonia 3 w dolnej partii skrzydła ma dwa ozdobnie profilowane kasetony zainspirowane klasycznym stolarstwem francuskim. Powyżej znajduje się przeszklenie z dekoracyjnym podziałem na 4 równe pola. Warto zwrócić uwagę, że w kolekcji Peonia szpros jest wypukły – jak w zabytkowych drzwiach. Dzięki temu zarówno w starym, jak i nowym domu wykreuje atmosferę dawnych lat.

 • PEONIA 5

  Wariant Peonia 5 charakteryzuje się dwoma pionowymi kasetonami, ponad którymi znalazło się duże przeszklenie z dekoracyjnym podziałem na 4 pola. Szpros jest tu wypukły – tak jak w stolarce zabytkowej. Dzięki temu nasz nowy model równie znakomicie wpasuje się w stylowe inwestycje współczesne, jak i w obiekty z historią.

 • Turan 5

  Wariant Turan 5 bazuje na klasycznym motywie szachownicy. Układ czterech pól zarysowuje za pomocą przemiennego kreskowania – poziomego i pionowego. We frezowanej dekoracji wyczuwa się echa art déco czy modernizmu, efekt jest jednak jak najbardziej nowoczesny. Warto dodać, że model ten doskonale harmonizuje z pozostałymi wariantami z kolekcji Turan – zwłaszcza z płyciną gładką, przeszkloną lub lustrzaną.

Zależy nam na rozwoju wszystkich istotnych obszarów działalności, które stworzą produkt spełniający Państwa oczekiwania.
Cel osiągamy poprzez inwestycje w zaawansowane technologicznie linie produkcyjne, szkolenia pracowników oraz systematyczne analizy potrzeb konsumentów. Dynamiczny rozwój byłby niemożliwy bez aktywności uczestników sieci sprzedaży. Dziękujemy za inspirujące sugestie oraz wyrazy sympatii.