Panele laminowane

Panele podłogowe już od dawna stanowią bardzo ciekawą alternatywę dla podłóg drewnianych oraz gresów. Jest tak przede wszystkim ze względu na podobieństwo do drewna i atrakcyjną cenę, która w stosunku do konkurencji jest rzeczywiście zachęcająca. Na szczęście, dzisiaj, dzięki nowoczesnej technologii, nie można mówić już o słabszej jakości, z jaką jeszcze niedawno były kojarzone panele podłogowe. Dostępne w naszej ofercie panele laminowane to najwyższa jakość od renomowanych producentów, a bogate wzornictwo pozwala na możliwość dopasowania podłogi do każdego typu wnętrza.

Wyświetlanie 1–24 z 128 wyników

 

Dzięki obecnym możliwościom, najlepszym producentom i, liderom w tej branży udało się stworzyć panele laminowane spełniające wszystkie potrzeby – nawet te najbardziej skomplikowane wymagania. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom powstały panele podłogowe o wszechstronnym zastosowaniu, które sprawdzą się nie tylko w salonie, ale też miejscach narażonych na znacznie większą eksploatację – na przykład w kuchni, przedpokoju czy nawet łazience. Ciekawe, bardzo bogate i niemal nieograniczone wzornictwo powoduje, że podłogi laminowane to doskonała propozycja dla osób ceniących wygodę i elegancję.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo panele podłogowe renomowanych marek, w tym wiodące na rynku prym panele Haro. Produkty tej marki to efekt wieloletniego doświadczenia oraz solidnego niemieckiego podejścia – charakteryzują się odpornością na wgniecenia, zarysowania czy nawet żar papierosa. Rdzeń o dużej grubości i dekoracyjny laminat tworzą całość, która dopełniona jest wyróżniającym, wyciszającym elementem.

Wszystkie dostępne w ofercie panele to produkty wykonane z certyfikowanych materiałów. To asortyment w każdej klasie ścieralności, ogromna ilość wzorów, która pozwala na stworzenie niebanalnej i niepowtarzalnej podłogi, z możliwością dostosowania do każdego wnętrza. Na uwagę zasługują także różne formaty paneli czy struktury, pozwalające na podkreślenie stylu domu bądź mieszkania. To tylko wierzchołek góry korzyści, ponieważ wisienką na torcie jest tutaj łatwe i szybkie układanie paneli – dzięki temu, podłogi laminowane pozwalają na osiągnięcie ciekawego efektu bez nadwerężania budżetu i w stosunkowo krótkim czasie.