Panele podłogowe winylowe

Wyświetlanie 1–24 z 164 wyników

Najlepsza podłoga winylowa w Trójmieście

Panele winylowe to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie jakość użytkową, umiarkowaną cenę i łatwość montażu. Chcesz się przekonać, czy jest to rozwiązanie dla Ciebie? Zapraszamy do salonu w Gdyni, u nas znajdziesz najszerszy wybór podłóg winylowych w całym Trójmieście.

Wyjątkowo odporne na uszkodzenia

Nasze panele winylowe doceniają mieszkańcy Sopotu, Gdyni i Gdańska. Charakteryzują się niezwykle wytrzymałym rdzeniem i odporną na uszkodzenia warstwą wierzchnią. Dzięki takiemu połączeniu podłoga staje się wytrzymała na zarysowania (powstałe np. podczas przesuwania mebli), uszkodzenia w wyniku uderzeń czy codziennego użytkowania.

Charakteryzuje je wodoszczelność

Panele winylowe, które oferujemy w naszym salonie w Gdyni, są również wodoszczelne. Hydrofobowa technologia i specjalny system zatrzasków, zapewniających szczelne przyleganie i brak szpar sprawia, że powierzchnia jest odporna na wilgoć. Dzięki temu idealnie nadaje się do pomieszczeń, w których zazwyczaj kładzie się gres lub płytki — kuchni, łazienek czy suszarni. Dzięki podłodze winylowej możesz zaaranżować wspomniane przestrzenie w niepowtarzalny w Trójmieście sposób.

Łatwość montażu sprawia, że poradzi sobie z tym każdy

Elastyczność materiału, z którego są wykonane panele winylowe, sprawia, że bardzo łatwo je dociąć do wymaganej długości. W naszym salonie w Gdyni przekonasz się, że nie jest do tego potrzebny specjalistyczny sprzęt. Wystarczy nóż do tapet, krążkowy lub zwykła gilotyna. Mocny rdzeń podłóg winylowych powoduje, że zazwyczaj nie trzeba przygotowywać podłoża przed montażem. System zatrzaskowy gwarantuje wyjątkowo szybkie położenie paneli i łatwość dopasowywania elementów, co z pewnością docenią mieszkańcy Trójmiasta.

Szeroki wybór paneli winylowych, które docenią koneserzy wnętrz

Szeroka paleta kolorów, struktur i wzorów — od barwy naturalnego drewna z widocznymi słojami, przez mocne szarości, ciepłe brązy, po niemal czarne. Rozpiętość jest tak duża, że coś dla siebie znajdą zarówno miłośnicy przytulnych wnętrz jak i zimnych, minimalistycznych klimatów.