Parkiety drewniane

Parkiet to produkt ponadczasowy, który wbrew pozorom nigdy nie odejdzie w zapomnienie. Choć wydaje się, że to już przeżytek – nic bardziej mylnego. Parkiet drewniany to rozwiązanie, które charakteryzuje się przede wszystkim dużymi możliwościami oraz tak cenioną wytrzymałością. Jeśli wybierze się parkiet dębowy, który wybierany jest ze względu na bardzo atrakcyjne usłojenie, można być tego pewnym w 100 procentach.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 17

 

Ze względu na duże zainteresowanie parkietami, w naszej ofercie nie mogło zabraknąć asortymentu, który spełni nawet największe oczekiwania. Oferowane przez nas parkiety to ogromna różnorodność kolorystyczna – dostępne warianty pozwalają na stworzenie niebanalnej kompozycji, która sprawdzi się w różnego typu wnętrzach, nie tylko tych klasycznych. Parkiet drewniany, jaki mamy w ofercie to jasne i ciemne kolory, to różne wersje i mnóstwo możliwości. Parkiet wykonujemy samodzielnie, a układając poszczególne elementy, najważniejsza jest dla nas jakość wykonania.

W ofercie znajdzie Państwo nie tylko parkiet tradycyjny, znany wszystkim. Układamy parkiet na różne sposoby – dostępne opcje to na przykład mozaika pałacowa, klepka parkietowa czy też standardowa mozaika. Oferujemy także parkiety przemysłowe, które charakteryzują się nie tylko regularnym i prostym kształtem oraz wytrzymałością, ale przede wszystkim optycznie zwiększają pomieszczenie i dodają wnętrzu lekkości. Parkiet w postaci mozaiki pałacowej to propozycja, która pozwala na stworzenie niezwykle ciekawego efektu, a to dzięki wykorzystaniu różnych gatunków drewna. Parkiet z dębu wędzonego to elegancka propozycja dla osób, które cenią unikalny wygląd i dużą odporność na działanie wilgoci. Klepka parkietowa to natomiast najbardziej popularna propozycja, stosowana w domach, która charakteryzuje się stabilnością i trwałością.

Wszystkie oferowane parkiety to wysoka jakość zastosowanych produktów oraz wykonania. Parkiety trójwarstwowe bądź parkiet dębowy to gwarancja długowieczności i zadowolenia. Jeśli szukacie Państwo pięknej i trwałej podłogi, warto wziąć ją pod uwagę i zapoznać się bliżej z asortymentem