Podłogi gotowe

Wybór podłogi to nie lada wyzwanie. Podłoga stanowi bowiem zwieńczenie całego dzieła aranżacyjnego. Choć nie jest najważniejsza, razem z pozostałymi elementami designu tworzy kompozycję, która powinna być spójna i powodować tylko jeden efekt – zachwyt. Aby tak było, konieczne jest dobranie podłogi tak, aby odpowiadała ona pomieszczeniu, w jakim ma sie znajdować. Jej wygląd oczywiście ma ogromne znaczenie, ale nie należy zapominać, jak ważna jest jakość. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, oferujemy podłogi drewniane, które nie tylko będą się podobać, ale które dostępne są także w atrakcyjnej cenie, bardzo wytrzymałe, wykonane z wysokiej jakości materiałów i co najważniejsze, po prostu piękne.


Wyświetlanie 1–24 z 408 wyników

Każde pomieszczenie wymaga nieco innego podejścia – w łazience niezbędne jest zamontowanie podłogi odpornej na wilgoć, a w kuchni na zabrudzenia i uszkodzenia mechaniczne. Wszystkie podłogi muszą być jednak odporne na ciągłą eksploatację i takie produkty Państwu oferujemy. Co istotne, podłogi gotowe, bo takie znajdziecie w tej kategorii to bardzo funkcjonalna propozycja dla osób, które cenią sobie szybkość i łatwość montowania. Są one wykonane tak, aby oszczędzać czas, ale jednocześnie pozwalać na stworzenie podłogi marzeń.

Znajdująca się w naszej ofercie deska barlinecka spełnia te oczekiwania. Podobnie jest jeśli chodzi o parkiet Hajnówka. To lite deski podłogowe, oferowane przez doświadczonego producenta nastawionego na jeden cel – komfort użytkowania. Jeśli szukacie uniwersalnej i odpornej na zmiany naturalnej podłogi, również znajdziecie tutaj coś odpowiedniego – Finishparkiet to producent, który ma dla Was propozycję nie do odrzucenia. Dla miłośników niepowtarzalnej dębowej deski również mamy rozwiązanie – podłogi Esco, które charakteryzują się długowiecznością. Są symbolem siły i szlachetności. To bardzo nowoczesny i spersonalizowany produkt, który stanowi odpowiedź na aktualne potrzeby klientów z całej Europy. Podłoga produkowana z materiału, który nie może kojarzyć się inaczej, aniżeli z ciepłem, ale i elegancją. Pokryte specjalną olejową powłoką, podłogi Esco to propozycja dla każdego, bowiem z racji swojej uniwersalności wkomponują się we wszystkie wnętrza, zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne.

Szeroki asortyment oferowanych produktów to gotowe deski podłogowe trafiające w gusta wszystkich. Począwszy od eleganckich, klasycznych wzorów podłóg w ciemnym odcieniu, poprzez rozbielone, nowoczesne odcienie, aż do całkiem nowoczesnych wersji pokrytych lakierami i woskami.