O firmie

Profi-Parkiet – z miłości do drewna

Profi-Parkiet to firma założona przez Grzegorza Zemstę w 1990 roku. Właściciel swoją przygodę z drewnem rozpoczął już w latach 80-tych. Przy boku starszego parkieciarza poznawał ten surowiec od poszewki. Piękno drewna i przede wszystkim jego zapach skłonił Grzegorza Zemstę do założenia własnej działalności, by móc dzielić się swoją miłością do drewna z innymi.

Nie tylko podłogi drewniane

Od ponad 25 lat jako firma Profi-Parkiet prowadzimy aktywną sprzedaż podłóg drewnianych oraz innych produktów. Poza sprzedażą świadczymy usługi montażu podłóg drewnianych i laminowanych oraz wykonujemy zabiegi pielęgnacyjne, takie jak olejowanie czy cyklinowanie podłóg. W naszej ofercie znalazło się miejsce dla sprzedaży i montażu drewnianych drzwi, schodów, jak i budowy tarasów drewnianych i kompozytowych. Ze stałymi i sprawdzonymi partnerami również wykańczamy mieszkania „pod klucz”.

Co nas wyróżnia?

Wieloletnie doświadczenie w branży oraz stała współpraca z wiodącymi na rynku producentami to nasze zdecydowane atuty, które sprawiają, że wyróżniamy się wśród konkurencji. Mamy największy wybór desek podłogowych i tarasowych w Trójmieście! Korzystamy z wysokiej jakości produktów oraz stosujemy nowoczesne metody montażu podłóg. W swoich działaniach nasi pracownicy są sumienni i zaangażowani. Dzięki profesjonalnej i terminowej realizacji zadań z zakresu montażu podłóg, zyskujemy z roku na rok coraz większe grono zadowolonych klientów zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Nadzór, kontrola, współpraca

Poza podłogami drewnianymi i innymi produktami na sprzedaż, zajmujemy się również nadzorowaniem terminowego przebiegu inwestycji oraz kontrolujemy prawidłowe wykonywanie robót w zakresie budownictwa użyteczności publicznej i mieszkaniowej.
Na co dzień współpracujemy z wieloma deweloperami, generalnymi wykonawcami, architektami oraz projektantami wnętrz. Zapraszamy do kontaktu!

 

ADRES:

Morska 62,
81-225 Gdynia

TELEFON:

tel. kom. +48 58 667 20 97

EMAIL:

biuro@profi-parkiet.com.pl

JESTEŚMY WŚRÓD WAS
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Deweloperów,
Generalnych wykonawców,
Architektów,
Projektantów i dekoratorów wnętrz.

Oddział Gdynia

Dorota Gardzijewska

TELEFON:

tel. kom. +48 502 172 332

EMAIL:

d.gardzijewska@profi-parkiet.pl

Oddział Gdynia

Arek Wenta

TELEFON:

tel. kom. +48 501819423

EMAIL:

a.wenta@profi-parkiet.pl

Oddział Niemcy

Marcin Zemsta
– j. niemiecki / j. polski


TELEFON:

tel. kom.+49 152 22966256

EMAIL:

m.zemsta@profi-parkiet.pl