SPRZEDAŻ I MONTAŻ
PODŁÓG DREWNIANYCH

Od ponad 30 lat jako ceniona marka Profi-Parkiet prowadzimy nieprzerwanie sprzedaż podłóg drewnianych oraz innych produktów. Świadczymy usługi montażu podłóg drewnianych i laminowanych oraz wykonujemy zabiegi pielęgnacyjne, takie jak olejowanie czy cyklinowanie podłóg.

W naszej ofercie znalazło się miejsce dla sprzedaży i montażu drewnianych drzwi, schodów, jak i budowy tarasów drewnianych oraz kompozytowych. Ze stałymi i sprawdzonymi partnerami wykańczamy również mieszkania „pod klucz”.

NAJWIĘKSZY WYBÓR DESEK PODŁOGOWYCH I TARASOWYCH

Wieloletnie doświadczenie w branży oraz stała współpraca z wiodącymi na rynku producentami to nasze zdecydowane atuty, które sprawiają, że wyróżniamy się wśród konkurencji. Mamy największy wybór desek tarasowych i podłogowych w Trójmieście!

Korzystamy z wysokiej jakości produktów oraz stosujemy nowoczesne metody montażu podłóg. W swoich działaniach nasi pracownicy są sumienni i zaangażowani. Dzięki profesjonalnej i terminowej realizacji zadań z zakresu montażu podłóg, zyskujemy z roku na rok coraz większe grono zadowolonych klientów zarówno w Polsce, jak i za granicą.

NIE TYLKO PODŁOGI I PARKIETY

Poza podłogami drewnianymi i innymi produktami na sprzedaż, zajmujemy się również nadzorowaniem terminowego przebiegu inwestycji oraz kontrolujemy prawidłowe wykonywanie robót w zakresie budownictwa użyteczności publicznej i mieszkaniowej. 

Na co dzień współpracujemy z wieloma deweloperami, generalnymi wykonawcami, architektami oraz projektantami wnętrz. Zapraszamy do kontaktu!