Drzwi Eclisse

Najnowsze rozwiązania i technologie zawarte w małych szczegółach, często niewidoczne, lecz zawsze bardzo konkretne. Zapewniają praktyczne korzyści dla projektantów, montażystów i użytkowników. Innowacje w ECLISSE osiąga się w wyniku codziennej pracy. Ich rezultatem jest doskonałej jakości kaseta (rama) o metalowej strukturze, która rozwiązuje problemy aranżacji przestrzeni w połączeniu z doskonale opracowanymi szczegółami technicznymi. Takie powiązanie umożliwia dostarczenie wysokiej jakości rozwiązań spełniających wymogi różnorodnych projektów.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

 • Drzwi przesuwne chowane w ścianę

  Nowa koncepcja montażu drzwi przesuwnych i rozwieranych.

  Gama produktów obejmująca rozwiązania do drzwi przesuwnych, drzwi rozwieranych oraz szafek technicznych charakteryzująca się brakiem konieczności montażu drewnianych wykończeń – ościeżnicy i opasek maskujących. Wybierając produkty z tej linii mamy możliwość uzyskania unikalnego efektu spójności drzwi ze ścianą. Kolekcja Syntesis i drzwi rozwierane to idealne połączenie techniki i designu wynikiem czego jest zaskakujący rezultat estetyczny.

 • Drzwi ukryte

  Rozwiązanie umożliwiające zainstalowanie drzwi z ukrytymi zawiasami w aluminiowej ościeżnicy. W zależności od preferencji, drzwi moga być malowane w kolorze ściany, oddając efekt ciągłości ściany poprzez idealne skomponowanie się z nią. Alternatywnie, drzwi mogą być malowane kolorami z palety RAL bądź ozdobione wykończeniami lub nadrukami, według intencji projektanta wnętrz lub inwestora.

   

 • Drzwi wewnętrzne

  Wybierz do domu dobre drzwi wewnętrzne

  Obszerna gama drzwi wewnętrznych, kompatybilnych zarówno z systemami przesuwnymi, jak i z ościeżnicami do drzwi rozwieranych ECLISSE. Wybierz rozwiązanie, które będzie najbardziej odpowiednie w Twoim mieszkaniu: drzwi szklane, skrzydła malowane – dostępne niemal we wszystkich kolorach RAL i NCS, wykończone fornirem lub kamieniem.

 • ECLISSE – Kaseta Podwójna

  ECLISSE – Kaseta Podwójna

 • Kaseta Syntesis Line pojedyncza

  Kaseta do pojedynczego skrzydła bez ościeżnicy i opasek

 • System naścienny

  Jeżeli chcesz aby drzwi przesuwały się na ścianie, zastosuj jeden z systemów naściennych. Drzwi przesuwają się na specjalnej szynie montowanej do ściany lub do sufitu. Idealny w pomieszczeniach, w których nie ma możliwości przebudowy istniejących ścian.

  System naścienny stwarza możliwość zastosowania drzwi przesuwnych w miejscach gdzie nie ma sposobności zamontowania kasety wewnątrz ściany.