Nowa generacja winylu

Podłogi doskonale nadają się do wszelkiej renowacji dzięki niskiej wysokości montażu 5,5 mm lub 6 mm. Wysokiej jakości, autentycznie tłoczone powierzchnie we współczesnych kolorach sprawiają, że podłogi Rigid dostępne w salonie Profi Parkiet są atrakcyjną propozycją dla każdego domu.

Dwa różne formaty desek oferują duży wybór nowoczesnych efektów drewnianych o przyjemnym odczuciu wizualnym. Nowoczesny format dużych kafelków pokazuje imitacje kamienia wysokiej jakości – idealne do nowoczesnych przestrzeni mieszkalnych, kuchni, łazienek i korytarzy!

Trwałość

Podłogi winylowe ze sztywnym rdzeniem Rigid są wyjątkowo stabilne dzięki wielowarstwowej konstrukcji, wytrzymując duże naprężenia. Z klasą użyteczności 23/33 nadają się również do instalacji na powierzchniach komercyjnych o dużej intensywności użytkowania.

Łatwy w utrzymaniu

Czyszczenie i konserwację podłóg Rigid jest naprawdę proste! Przy codziennym użytkowaniu wystarczy odkurzanie. Podłogę można również wytrzeć wodą z odpowiednim środkiem czyszczącym.

Bez ftalanów

Rigid jest wyprodukowany w Niemczech i jest całkowicie wolny od szkodliwych ftalanów! Kolejna zaleta: specjalna sztywna polimerowa płyta bazowa ma jednorodny design. To sprawia, że przyszłe usuwanie podłogi jest łatwiejsze i bardziej przyjazne dla środowiska.

Wodoodporny

Rigid jest w 100% wodoodporny, co czyni go idealną podłogą do łazienek, często odwiedzanych wejść i pomieszczeń  z bezpośrednim dostępem na zewnątrz.

Stabilne parametry

Rigid zawsze pozostają w formie – nawet jeśli są narażone na silne światło słoneczne i wahania wysokiej temperatury! Ich wyjątkowo stabilna płyta bazowa i bezpieczny system zatrzaskowy zapewniają, że w przeciwieństwie do podłóg winylowych pierwszej generacji. Podłogi te nie wypaczają się pod wpływem ciepła z silnego światła słonecznego i że złącza pozostają stabilnie zamknięte. Rigid nadaje się do ogrzewania i chłodzenia podłogowego, do ogrodów zimowych oraz może być układany jako instalacja pływająca na powierzchniach do 15 x 15 m bez dylatacji.

Łatwy w instalacji

Dzięki bezpiecznemu i stabilnemu systemowi kliknięć Rigid można montować bezpośrednio na jastrychu, a także na starych podłożach, takich jak deski, parkiety lub wykładziny ceramiczne – bez żadnego klejenia. Dzięki solidnej konstrukcji Rigid Core stara podłoga nie będzie widoczna!

źródło: https://meister.pl/produkt/podlogi-design-rigid/

Podobne wpisy