fbpx
Schody

Schody drewniane

Schody nie pełnią dzisiaj tylko jednej, podstawowej funkcji. Już zawsze, wszystkie elementy znajdujące się w domach, firmach czy nawet budynkach użyteczności publicznej mają dodatkowy cel - mają stanowić też dekorację. Dlatego, jeśli efektowny wygląd pomieszczenia dopełniony ujmującymi schodami jest dla Państwa ważny, warto wziąć pod uwagę schody drewniane. Te dostępne w naszej ofercie to gwarancja jakości i satysfakcji, pochodzące od renomowanych producentów, cenionych w branży od bardzo wielu lat.


Znajdziecie tutaj Państwo różne typy schodów, które są efektem wyjścia naprzeciw Waszym potrzebom. Coś odpowiedniego znajdą dla siebie osoby, które posiadają schody oparte na konstrukcji betonowej - dzięki zastosowaniu odpowiedniego drewna, w połączeniu z innymi materiałami, można stworzyć naprawdę niebanalną, ale przede wszystkim trwałą i zjawiskową kompozycję. Odnajdą się tutaj także osoby ceniące sobie przede wszystkim miejsce, z którego nie chcą rezygnować na rzecz schodów - dla nich nasza oferta przewidziała schody kręcone bądź schody samonośne. Ten drugi typ to najlepsze rozwiązanie, które dodatkowo bardzo ciekawie wygląda. Oparte na metalowej konstrukcji, malowanej proszkowo bądź surowej, wykonanej ze stali nierdzewnej to ogrom możliwości. Schody takie można bowiem tworzyć w dowolnej konfiguracji, zgodnie z potrzebami.


Dlaczego schody drewniane?


Wybór pomiędzy schodami drewnianymi, a innymi materiałami powinien być prosty, bowiem drewno to mnóstwo korzyści. Dzisiaj zabezpieczone jest tak profesjonalnie, iż pozwala nie tylko na długoletnie użytkowanie bez konieczności cyklinowania czy wymieniania, ale także jest odporne na uszkodzenia mechaniczne czy też niekorzystne warunki, takie jak choćby wilgoć. Drewno daje poczucie ciepła, stanowi doskonałą dekorację i co najważniejsze - jest bardzo trwałe. Ci, którzy zdecydowali się na schody drewniane zgodnie twierdzą, że nie wyobrażają sobie rezygnacji z nich na rzecz innego materiału. Schody drewniane w naszej ofercie są zawsze starannie zaprojektowane i przede wszystkim solidnie wykonane.

ADRES:

Morska 62,
81-225 Gdynia

TELEFON:

tel. kom. +48 58 667 20 97

EMAIL:

biuro@profi-parkiet.com.pl

JESTEŚMY WŚRÓD WAS
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Deweloperów, Generalnych wykonawców, Architektów, Projektantów i dekoratorów wnętrz.

Oddział Gdynia

Dorota Gardzijewska

TELEFON:

tel. kom. +48 502 172 332

EMAIL:

d.gardzijewska@profi-parkiet.pl

Oddział Gdynia

Agnieszka Powolny

TELEFON:

tel. kom. +48 600 556 522

EMAIL:

a.powolny@profi-parkiet.pl