Podłogi PanmarWood

Panmar Wood to producent wysokiej klasy litych podłóg drewnianych. Firma powstała w 1990 roku i działa w zgodzie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Drewno pozyskiwane jest z certyfikowanych lasów, w których suma przyrostu jest większa niż wycinka. Oszczędność surowców i ich racjonalne wykorzystanie przy minimalnym zużyciu energii i ograniczaniu odpadów produkcyjnych to część filozofii tego przedsiębiorstwa. Jeśli poszukujesz wysokiej jakości desek podłogowych w Trójmieście i urządzasz mieszkanie w Gdańsku, Gdyni lub Sopocie, koniecznie zapoznaj się z asortymentem Panmar Wood dostępnym w naszym sklepie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Deski Panmar Wood to bardzo wysokiej jakości wyroby. Do ich produkcji wykorzystuje się przede wszystkim drewno dębowe, które jest zdrowym i nietoksycznym surowcem charakteryzującym się wyjątkową trwałością. Z myślą o środowisku i zdrowiu użytkowników panele wykańczane są przy użyciu naturalnych olejów i wosków, co sprawia, że po zakupie można w dużym stopniu zrezygnować z chemicznych środków czyszczących i konserwujących. Dzięki temu użytkowanie podłóg jest znacznie zdrowsze. Warto również wspomnieć, że w samym składzie produktów nie ma żadnych toksycznych czy rakotwórczych substancji.

Deski Panmar Wood wyróżniają się trwałością powłoki wykończeniowej oraz tym, że są wyjątkowo łatwe w renowacji. Warto również zwrócić uwagę na ich wyjątkowy design. Piękne usłojenie doskonale podkreśla styl wnętrz i nadaje im klasycznego, eleganckiego charakteru. Podłogi Panmar kupisz w różnych wariantach kolorystycznych. Możesz wyposażyć się w szare, beżowe, brązowe, a nawet czarne deski w jaśniejszych i ciemniejszych odcieniach. Wybór zależy oczywiście od tego, jaki styl zaplanował projektant wnętrza. Podejmując decyzję, weź również pod uwagę cennik. Zdecyduj się na takie wykończenie podłogi, które będzie leżało w zakresie Twoich możliwości finansowych. Niezależnie od wariantu, na który się zdecydujesz, na pewno będzie to produkt wysokiej jakości, który posłuży Ci przez długie lata.