fbpx

Zajmujemy się montażem podłóg drewnianych i laminowanych w prywatnych mieszkaniach, biurach, a także w obiektach użyteczności publicznej. Wykonujemy również profesjonalne podłogi sportowe. Oferowane przez nas podłogi sportowe wyróżniają się dużą sprężystością, co pozwala na właściwe rozprowadzanie siły nacisku w kierunku podłużnym, jak i poprzecznym. Do tej pory znalazły one zastosowanie w ponad 4500 hal i obiektów sportowych. Inwestycje zostały zrealizowane przy współpracy z naszymi europejskimi partnerami.

Podłogi sportowe - najważniejsze zalety

Podłogi te są wykonane przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii. Są to modele wielozadaniowe wykorzystywane w obiektach sportowych, ale także w obiektach wykorzystywanych na targi, zjazdy, kongresy oraz do celów rozrywkowych. Przy projektowaniu tych podłóg nie zapomniano o bezpieczeństwie użytkowników. Jednym z przykładów dbałości o naszych klientów jest montaż gniazda bezpieczeństwa z zaślepką.

Tę oraz wiele innych zalet użytkowych oraz dane konstrukcyjne proponowanych wyrobów prezentujemy na stronach poświęconych poszczególnym modelom.

Liste der Produkte

ADRES:

Morska 62,
81-225 Gdynia

TELEFON:

tel. kom. +48 58 667 20 97

EMAIL:

biuro@profi-parkiet.com.pl

JESTEŚMY WŚRÓD WAS
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Deweloperów, Generalnych wykonawców, Architektów, Projektantów i dekoratorów wnętrz.

Oddział Gdynia

Dorota Gardzijewska

TELEFON:

tel. kom. +48 502 172 332

EMAIL:

d.gardzijewska@profi-parkiet.pl

Oddział Gdynia

Agnieszka Powolny

TELEFON:

tel. kom. +48 600 556 522

EMAIL:

a.powolny@profi-parkiet.pl